ŠICÍ BLOGklub ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22

PLACENÁ SEKCE BLOGU / KLUB LZE ZAKOUPIT NA  www.pepitta.cz v sekci ON-LINE KURZŮ


Od ZAČÁTKU ŘÍJNA do KONCE KVĚTNA téměř každý týden DROBNÉ I VĚTŠÍ ŠITÍ PRO RADOST z ARCHIVU ČASOPISŮ I KLUBŮ PEPITTA a MARINA (všechny návody v novém kabátku, mnohdy upravené k nepoznání); 25 týdnů, tedy i 25 návodů.

NÁVODY zveřejňuji FORMOU BLOGOVÝCH ČLÁNKŮ téměř každý týden, plus máte návod a střihy vždy  ještě i ke stažení jako PDF soubor/y, ovšem BEZ VIDEO DOPROVODU (nebo jen s kratičkým MP4 video souborem) A PEVNÉHO HARMONOGRAMU. Drobný technický "videohandicap" a časovou rozevlátost vynahrazuje úžasná cena za každý návod (25 návodů za 25 týdnů, 1 450 Kč, tj. 58 Kč za návod) a hlavně mile prožitý i prošitý čas školních měsíců. 


PRVNÍ BLOGOVÝ KLUB V HISTORII MÉ PRÁCE. NEMŮŽETE CHYBĚT!

Těším se na Vás. A všem, které JSTE UŽ V KLUBU, VELIKÉ DÍKY A TEĎ SE HONEM PŘIHLÁSIT (na této stránce až dole), AŤ MŮŽU SCHVÁLIT REGISTRACI A OTEVŘÍT SEKCI, VE KTERÉ KÉŽ JE NÁM VŠEM EXTRA KRÁSNĚ! BLOGklub je přístupný pouze na základě SCHVÁLENÍ REGISTRACE.

Registraci schvaluji nejdéle do 12 hodin po OBDRŽENÍ PLATBY za OBJEDNÁVKU BLOGklubu.

BLOGklub lze zakoupit na e-shopu Pepitty v sekci on-line kurzů: KLIK NA ZKRATKU


Než se přidáte, sluší se upozornit, že z technických důvodů NELZE ZADAT V KLUBU KOMENTÁŘE JINAK, než skrze FACEBOOKOVÝ DOPLŇĚK PRO PSANÍ KOMENTÁŘŮ. Na Facebooku Vaše komentáře pod mými texty nikdo neuvidí, ale i tak je potřeba mít právě tam registraci a účet. Musela jsem tak i přes svůj zdrženlivý postoj k Facebooku udělat i já, abych si s Vámi mohla "povídat", tak budu ráda, když se přidáte. Bez toho nelze připsat pod článek ani pozdrav. Uvidíte mé i další komentáře, samozřejmě veškerý klubový materiál a návody, ale sebe samotné ošidíte o možnost připsat pod texty vlastní zkušenosti, emoce, radosti i starosti. Je to na Vás. Rozhodně si užijete klub i bez Facebooku a se stejnou rozhodností mě máte k ruce na mailu, jako celé ty dlouhé roky. Těším se na Vás! Moc. 


Ještě nemáte účet/registraci?


Máte zakoupený BLOGklub ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22 a chybí Vám registrace? Pak to honem napravte:

Máte zakoupený BLOGklub školního roku 2021/22 i schválenou registraci a přesto se ne a ne dobouchat na dveře úžasné šicí třídy? Musíte se přihlásit: