VÁNOČNÍ PEPITTA 2021

17.11.2021

PREZENTACE ČASOPISU: 

O původní prezentaci jsem díky technikům přišla, tak doháním se zpožděním nový text a přemýšlím, co jsem tak mohla psát v onom ztraceném prvním. Určitě mě hnala euforie z dokončené práce, splněné rozesílky, tedy i prvního volnějšího dne, lze-li tak vůbec některé dny "na volné noze" nazývat. Které taktéž provozujete malou živnost, víte, o čem mluvím. 

Ze všeho nejméně tak nesl původní text poselství, které jsem vtiskla do úvodníku Pepitty. Sice definitivní rozhodnutí pravidelně vydávané časopisy opustit, i když mi budete v onom hojném počtu duší, které časopis přináší, chybět. 

Rozhodnutí přinesl BlogKLUB, který běží letos prvně a vnesl do mé práce možnost uplatnit svou lásku ke graficky hezkým věcem zase jinak, ba včetně okamžité odezvy ke každému projektu. Najednou člověk žije. Je z masa a kostí, ne pouze ze řádků. Čas neběží napřed, ale stejně jako Váš. Přítomnost postrádá nekonečné "AŽ" a život zase baví. A BlogKLUB přinesla naopak právě tato vánoční Pepitta, ba právě ptáčci z titulní strany. To oni přinesli pocit, že kdybych mohla návod obratem zveřejnit, bylo by to úplně NEJ. 

Jste-li tu a čtete-li mé řádky, určitě chápete, že mě skutečně potěší, když se svým šitím pochlubíte. A OBROVSKÉ DÍKY VŠEM, KTERÉ JSTE TAK DĚLALY CELÉ DLOUHÉ ROKY. Vtahovaly jste mě tak aspoň trošku do přítomnosti, která s časopisem tak fatálně chybí. 

P.S.: Už chystám lednovou Pepittu. Škoda, že nemůžu návody obratem zveřejnit :-))), ale už teď se těším, že Vás snad opravdu potěším. DO TÉ DOBY MNOHO KRÁSNÝCH VÁNOCEMI PROVONĚNÝCH DNŮ, VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ A MNOHO SIL NA VŠEDNÍ ŽIVOT, který nás tlačí a pálí všechny stejně a nenabízí vůbec žádná "až". Pouze nám dává možnost vidět to jinak. 

S láskou, Ivana