PŘEHLED PEPITTA WEBOVÝCH STRÁNEK, kterých je z technických a organizačních důvodů hned několik. 

BLOG PEPITTA DÍLNY

www.pepittablog.cz

Aneb stránky, na kterých se právě nacházíte. Najdete tu VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÝ BLOG (zpravodaj z Pepitta dílny) i UZAVŘENÝ KLUB (BLOGKLUB), ve kterém užíváme školní rok a jeho týdny s 25 návody na vybrané téma. 

Ve školním roce 2021/22 na téma REMAKE ARCHIVU MARINY A PEPITTY, kdy měníme starší návody na nové projekty. 

K zakoupení na e-shopu Pepitty v sekci ON-LINE KURZŮ. 

PEPITTA KLUB

www.pepittaklub.cz

Letité zázemí Pepitty, na které jste mnohé zvyklé ještě i z časů vydávání Mariny Quilt. Technicky šikovný web, kde máte FOTOGALERII VAŠICH PRACÍ, své PROFILY, kam Vám mohou ostatní uživatelky napsat vzkaz nebo se o Vás něco dočíst, sepíšete-li na svou klubovou stránku pár informací, a já prostor pro pořádání ON-LINE KURZŮ, u nichž se vžil pevný rozvrh i čas společného sezení nad novým tématem i doprovodnou inspirací.  
Veřejnosti zapovězený prostor, který odemykám výhradně kurzistkám a předplatitelkám Pepitty.FOLK ART BLOG 

OD LEDNA 2022

Chystám ještě i FOLK ARTOVÝ BLOG pro inspiraci i kurzy, ať vyčlením patchwork a aplikace zvlášť, protože prací na mnoho dnů většinu dalších švadlenek děsíme. :-)) VEŠKERÝ PROGRAM 

i další činnost na všech uvedených webech už soustřeďuji výhradně do ŠKOLNÍCH MĚSÍCŮ, především na trasu ŘÍJEN AŽ KVĚTEN, abych dohnala trošku i rodinný život a nachystala náročnější projekty, kurzy a publikace, do budoucna i živé kurzy v prosluněném ateliéru, který s mužem chystáme a přes léto 2022 snad konečně už i postavíme. :-) 

Přesto jsem i v dalších měsících k zastižení na mailu nebo v klubech, ba i tu a tam "podávám hlášení", tedy nestyďte se napsat mi, nebo nakoukněte sem na BLOG PEPITTA DÍLNY (tyto stránky, sekce BLOG / ZPRAVODAJ Z PEPITTA DÍLNY). 


ivana.havelkova@gmail.com
ivana.havelkova@gmail.com